Вернуться этого на страницу события с рецензией, расписанием и отзывами

Вы можете пригласить своих друзей пойти с вами вместе на какое-то событие, разместив у себя в блоге или на сайте такой блок:


Кармен
   Міністерство культури і туризму України Одеський національний академічний театр опери та балету за участю Одеської державної музичної академії імені Антоніни Нежданової а також: Міжнародного фонду оперних постановок (країни Бенілюксу) Імпресаріату «Супєж Мьюзік Менеджмент» (Королівство Нідерландів) представляють «Кармен» – оперу Жоржа Бизе у 4-х актах. «Дорогі друзі! Нова вистава «Кармен» на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету – перша спроба міжнародного проекту. В інтерпретації режисера-постановника Берта Бійнена та диригента-постановника Кевіна Маллона, за участю молодих солістів нашого театру, а також студентів Одеської державної музичної академії імені Антоніни Нежданової – вистава ця стає важливою у руслі пошуків нової сценічної мови. Лаконізм виражальних засобів одначе тільки підкреслює драматизм подій. Історія Кармен – ніби провокація смерті серед вихору почуттів. Це ризик кохання, за яке доведеться платити життям. І недаремно у фіналі хор мовчки спостерігає за драмою, у той час, коли над залом лунає «стадіонне віват!». У той же час, нова «Кармен» – це декларація молодості театру, який готується до свого 200-го сезону». Сергій Проскурня, Генеральний директор – художній керівник театру. Довiдки за телефонами: 780-15-09,725-24-08, 8 (095) 725-87-94
Хочу себе такую штуку в журналеHTML-код, который Вам надо разместить в своём блоге или на сайте:Вы можете разместить у себя в блоге информацию про любое другое событие. Просто зайдите на страницу нужного события и под его расписанием кликните на ссылку «Разместить у себя в блоге».