12 грудня о 15:00 у «Міській художній галереї» відбудеться відкриття виставки молодих одеських художників Ольги Разінкіної, Марії Мостовчук та Діани Кміт «Простір… Розмаїття… Сумніви…»
Ідея виставки -це творчий пошук художника у просторі безкінечності. Який шукає нестандартні підходи до створення свого твору і подачі його сучасному глядачеві. Це ніби три риси творчої людини , яка шукає себе у просторі всесвіту, розмаїтті життя , і сумніви — які притаманні кожній людині. Який шлях обрати , чим здивувати ,бути актуальним
Міська художня галерея представляє виставку трьох авторів – Діани Кміт, Марії Мостовчук и Ольги Разінкіної.
Простір. Розмаїття. Сумніви. Три дуже різних, не схожих один на одного художники. Що ж є найголовнішим у творчій індивідуальності художника? Що спільного може бути у творчому пошуці художників?
До експозиції виставки увійшли роботу, умовно-фігуративного характеру. Емоційні, експресивні, у той же час, дуже ліричні, сповнені світлом та повітрям. Несхожі, дуже різні роботи поєднує інтерес художників до кольору, як основного емоційного джерела, пошук фактур та засобів вираження, різних матеріалів, а також задачі побудови та розуміння картинного простору. У роботах художників особливе місце належить жесту, лінії, пятну, моно-та багатобарвності, тобто умовними засобами зробити їх носіями відчуттів
М. Мостовчук пише переважно абстрактні роботи. Їй цікава безпредметність та можливості акрилових фарб, їх прозорість та фактурність.
Глядач знайомий з гобеленами Д.Кміт, виставка якої нещодавно відкрилася в Українському культурному центрі. Діана мислить декоративно та цільно, розуміє та цінує фактуру матеріалу.
О. Разінкіній абстракція як тема, невластива. Їй ближче спрощення форм, потяг до декоративності та формальності в умовах пізнання предметів та форм.
У єдиному виставковому просторі молоді художники представили свої роздуми, емоції, та властиві молодим авторам сумніви.
Картини – це образи реального світу, пропущені крізь призму уяви. Вони існують з єдиною метою – викликати співпереживання глядача, торкнутися струн його серця, іноді просто розважити. І навіть якщо мистецтво, на жаль, не здатне змінити світ, воно може приносити задоволення та естетичну насолоду тим, хто може її отримувати.