Вернуться этого на страницу события с рецензией, расписанием и отзывами

Вы можете пригласить своих друзей пойти с вами вместе на какое-то событие, разместив у себя в блоге или на сайте такой блок:


Королівський театр Мадриду: Аїда (мовою оригіналу)
   Оперу Верді «Аїда» часто називають однією з найкращих опер сучасності. У ній є все: колоритна музика, яскраві образи та незвичайний сюжет, заснований на реальних історичних подіях, що додає їй емоційної гостроти. Події розгортаються у часи, коли старовинним Єгиптом правили фараони. І не зважаючи на історичну основу, на перший план виходить особиста драма, класичний любовний трикутник та палкі ревнощі, що осліплюють й руйнують життя. Історія написання опери «Аїда» бере свій початок у 1868 році. У Єгипті тоді готувалися до відкриття Суецького каналу і Каїрського оперного театру. Для урочистих подій єгипетський уряд запропонував Верді написати оперу, яка б мала яскравий національний сюжет. «Аїда» — це пристрасний гімн юності, поема про кохання юних сердець, що була написана вже не молодим композитором. Його візитівкою стало вміння розкрити через виразну мелодію почуття, яке в «Аїді» досягло нових вершин. Кожний герой — Аїда, Радамес, Амнеріс, Амонарсо, Рамфіс — це неповторний характер, який додає опері яскравого емоційного багатства й особливої чарівності мелодій.
Хочу себе такую штуку в журналеHTML-код, который Вам надо разместить в своём блоге или на сайте:Вы можете разместить у себя в блоге информацию про любое другое событие. Просто зайдите на страницу нужного события и под его расписанием кликните на ссылку «Разместить у себя в блоге».