Вернуться этого на страницу события с рецензией, расписанием и отзывами

Вы можете пригласить своих друзей пойти с вами вместе на какое-то событие, разместив у себя в блоге или на сайте такой блок:


Любовь не по сценарию
   Ви звикли жити спокійним, як вам здавалося, розміреним життям, сценарій якого розписаний на роки вперед? А що, якщо ваш чоловік не робить ніяких кроків назустріч? Як довго ви готові залишатися в любовних відносинах з цим чоловіком без забов'язень з його боку? Тим більше, коли в один прекрасний день, в ваш будинок стукає його давним-давно забута дочка і перевертає ваш світ з ніг на голову? Сценарист, який пише безнадійні сценарії, дочка, яка мріє знятися в кіно і ви, яка мріє про кар'єру і справжнє кохання. Зрештою, всі герої розуміють, що щастя полягає не в успіху і блиску кінематографічної кар'єри, а в дружбі і взаєморозумінні. Тим більше, що всі ми хочемо одного - любові! Яскрава, дотепна і лірична комедія не залишить вас байдужими.   В ролях : Катерина Кістень - заслужена артистка України, актриса Нового драматичного театру на Печерську Олександр Ярема - актор театру і кіно Марія Трепікова - актриса Нового драматичного театру на Печерську Режисер - Артур Артіменьєв Художник - Марія Крутоголова Музичний супровід - Юрій Звонарь Продюсер - Тетяна Едемська, театральне агентство ТЕ-АРТ
Хочу себе такую штуку в журналеHTML-код, который Вам надо разместить в своём блоге или на сайте:Вы можете разместить у себя в блоге информацию про любое другое событие. Просто зайдите на страницу нужного события и под его расписанием кликните на ссылку «Разместить у себя в блоге».