Вернуться этого на страницу события с рецензией, расписанием и отзывами

Вы можете пригласить своих друзей пойти с вами вместе на какое-то событие, разместив у себя в блоге или на сайте такой блок:


Мастер-класс по Барабанам
   * Якщо ви хочете зняти стрес, накопичений за попередній тиждень, або, навіть за все життя * Якщо до відпустки ще цілий місяць, а працювати вже дуже важко * Якщо ви вважаєте, що у вас немає слуху... Ми чекаємо на вас! 28-го жовтня в Urban'і разом з Muzone ми з вами будемо спілкуватися за допомогою музики та справжніх африканських барабанів! Це точно допоможе відновити емоційний стан! Про викладача: Куратор майстер-класа — В’ячеслав Болбі. Вячеслав грає на барабанах з 2004 року, викладає з 2010. Грав та грає з такими проектами як: Колiр, А17, Симфонічний Оркестр, Worlds Last Collide, Alex Trip, DJ: Kostya Nastevich, KOS 048, ПлоD та інші. А тепер Вячеслав вчитиме вас грати на барабанах. Чекаємо всіх на майстер-класі! * Попередня музична освіта не потрібна Тож, до гучної барабанної зустрічі! :)
Хочу себе такую штуку в журналеHTML-код, который Вам надо разместить в своём блоге или на сайте:Вы можете разместить у себя в блоге информацию про любое другое событие. Просто зайдите на страницу нужного события и под его расписанием кликните на ссылку «Разместить у себя в блоге».