Вернуться этого на страницу события с рецензией, расписанием и отзывами

Вы можете пригласить своих друзей пойти с вами вместе на какое-то событие, разместив у себя в блоге или на сайте такой блок:


(НЕ) ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ
   Виставка актуального плаката Миколи Гончарова (НЕ) ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ Мистецька реакція на настрої під час і після Майдану. Назва говорить про значимість не лише збройної відсічі, а й інформаційної – донесення правди творчістю. При влучній візуалізації змістів один образ замінює абзаци пояснень. Вдалий плакат – аналог важкого озброєння. Виставка “(НЕ) ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ” – частина мистецьких боєприпасів. Микола Гончаров поповнює цей арсенал і надалі. Автор уникає називати свої роботи плакатами, частіше каже, що це “короткий візуальний постріл”. Торік виставка гостювала у Львові в Колегіумі Українського католицького університету. Виставковий проєкт за рік побачило багато студентів. Цьогоріч її зможуть побачити одесити. Відкриття виставки відбудеться 17 листопада о 13:00 у виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею. Виставка триватиме до 20 грудня. Організатором виставки є Національний музей Революції Гідності. “Всі мої роботи – відображення. Коли в житті більше жінок і кохання, то більше й у творах”, – пояснює Микола Гончаров.
Одесский историко-краеведческий музей:
5 декабря — 20 декабря
Хочу себе такую штуку в журналеHTML-код, который Вам надо разместить в своём блоге или на сайте:Вы можете разместить у себя в блоге информацию про любое другое событие. Просто зайдите на страницу нужного события и под его расписанием кликните на ссылку «Разместить у себя в блоге».