Особливістю виставки є представлення глядачеві класичного гарячого батику, в тому розумінні як його уявляє наша свідомість.
Але батик на виставці виступає як експериментальний засіб творчої реалізації – втілення образів ідеального світу.
Для авторів безмежність світу закодована в Біблії. Саме Боже Слово породжує образи такого далекого і в той же час такого близького. Ця близькість окриляє, наповнює враженнями, які згодом формуються в систему знаків і символів. Стилістика батику як найкраще відповідає складеній системі. Тому саме на тканині авторки демонструють свої знахідки. В експозицію виставки увійшли перш за все «Святочні» композиції: «Дивна ніч», «Різдв’яна», «Вхід в Єрусалим», «Вербна неділя», «Всі звеселяться»…
За словами Анни Носенко, у виразній, знаковій формі орнаментального декору, що удосконалювалася поколіннями пращурів, укладено позачасові архетипічні образи усталеної моделі Всесвіту. Завдяки цьому твори декоративного мистецтва звільняються від тимчасового змісту «проблем часу» і несуть людині бажане відчуття спокою, радості, непорушності світу.
До уваги глядачів роботи двох одеських художниць: Анжели Голодецької ї Людмили Богайчук.
Авторки — члени Національної Спілки художників України, секції Декоративно-прикладного мистецтва. Є давніми подругами з студентських часів, експериментують з батиком понад 25 років. Діалог двох різних майстринь є взаємодоповнюючим. На справді такі взаємини є і в їхньому товаришуванні. Творча дружба була підтримкою і рушійною силою на всі часи!
«Не покидай друга твоего…» (Притчи Соломона, гл. 27, ст. 10)