Вернуться этого на страницу события с рецензией, расписанием и отзывами

Вы можете пригласить своих друзей пойти с вами вместе на какое-то событие, разместив у себя в блоге или на сайте такой блок:


Запуск НОВОГО формату — безлімітні розваги цілий день у PAPASHON на Сахарова
   Вперше в Одесі! Запуск НОВОГО формату — безлімітні розваги цілий день у PAPASHON на Сахарова. Відпочиваєш багато — платиш один раз. У вартість включені всі розваги: Дитяче містечко - зона з м'яким і безпечним покриттям для наших найменших гостей. А також: батути, лабіринт, аерохокей та інші розваги для дітей старшого віку. Кімната з ігровими приставками - місце зустрічі любителів битв на джойстиках, де кожна дитина знайде для себе гру до смаку, адже їх більше 100! Боулінг - 14 доріжок. Улюблене місце дітей і дорослих, що поєднує активний відпочинок з розвагами. Більярд - Російський та Американський, для професіоналів і любителів. Чекаємо на відкритті 3 серпня! PAPASHON Котовського м. Одеса, вул. Сахарова, 22 Подробиці на papashon.com або за тел. (048) 777-90-70
Хочу себе такую штуку в журналеHTML-код, который Вам надо разместить в своём блоге или на сайте:Вы можете разместить у себя в блоге информацию про любое другое событие. Просто зайдите на страницу нужного события и под его расписанием кликните на ссылку «Разместить у себя в блоге».