Вернуться этого на страницу события с рецензией, расписанием и отзывами

Вы можете пригласить своих друзей пойти с вами вместе на какое-то событие, разместив у себя в блоге или на сайте такой блок:


Зрители на спектакль не допускаются!
   По техническим причинам спектакль переносится на 08.12.2020 года. Все купленные билеты на 27.10.2020 действительны. Глядачі на виставу не допускаються! Мова вистави - російська Тривалість - 3 год. 20 хв. з антрактом Жанр - КомедіяПрем'єра - 25 травня 2001 року Автор - Майкл Фрейн Режисер - Юрій Одинокий Сценічна редакція - Юрій Одинокий Художник - Олег Луньов Художниця по костюмам - Ілона Куц Музичне рішення - Олександр Кудря, Юрій Одинокий Пластичне рішення - Лев Сомов Художниця зі світла - Тетяна Кислицька Під час будь-якої вистави за кулісами відбувається своя вистава, яка завжди лишається в таємниці, адже на цю виставу глядачі не допускаються!Театральне життя на сцені і реальне життя за кулісами – “подвійна гра”. Ми запрошуємо поглянути на театр, як на життя і на життя, як на театр. Театральна премія “Київська пектораль-2001” в номінації “Краща драматична вистава” “Краща жіноча роль” – Неоніла Білецька (Міс Клакет). Актори: Місс Клакет, вона ж Дотті Отлі Світлана Золотько Роджер Трамплімен, він же Гаррі Желен Костянтин Костишин Вікі, вона ж Брук Аштон Наталія Циганенко Філіпп Брент, він же Шейх, він же Фредерік Феллоуз Валентин Томусяк Флавія Брент, вона ж Белінда Блеяр Алла Масленнікова Крадій, він же Селзон Моуврей Юрій Литвин Ллойд Даллас, режисер Лев Сомов Сергій Кияшко Поппі Нортон, помічниця режисера Оксана Архангельська Анастасія Карпенко Тім Олгуді, працівник сцени Сергій Петько
Музкомедия:21 февраля, воскресенье, 19:00
Хочу себе такую штуку в журналеHTML-код, который Вам надо разместить в своём блоге или на сайте:Вы можете разместить у себя в блоге информацию про любое другое событие. Просто зайдите на страницу нужного события и под его расписанием кликните на ссылку «Разместить у себя в блоге».