Все театры Одессы - все спектакли, представления, афиши и анонсы


Расписание театров Одессы на 9 июня, среда:

 
Главное, когда?

ГдеКогда Цены
Театр на Чайной19:0040-150

Спектакль поставлен по пьесе Родиона Белецкого "Разговор, которого не было" .

Отзывов: 14

Дальше больше...


 
Забавный случай

ГдеКогда Цены
Русский театр19:0060-200

Имя классика итальянской драматургии Карло Гольдони не нуждается в особых комментариях.

Отзывов: 13

Дальше больше...


 
Женитьба. Вполне Невероятное Событие

ГдеКогда Цены
Украинский театр19:0040-200

Автор: Микола Гоголь Переклад: Остап Вишня Режисер-постановник: Іван Уривський Хореограф: Павло Івлюшкін Художник по світлу: Сергій Огрудницький Жанр: цілком неймовірна подія Прем’єра: 12 квітня 2018 року Вистава йде без антракту. Тривалість – 1 год. 30 хв. Опис вистави: Звісно, одруження для кожної людини – неповторна подія. Але в усі часи весільний сюжет вибудовувався майже однаково. Микола Гоголь написав на тему одруження комедію, в якій трапляється чимало дивовижних, навіть чудернацьких, подій. …Агафія Тихонівна палко мріє про весілля, про судженого: щоб був він найгарніший, найрозумніший і… – можна продовжувати і продовжувати – най-най-най… От і з’являються в її уяві женихи. Один за одним. Кожен – в сорочці, що вона заздалегідь для весілля приготувала, з такими неймовірно гарними словами освідчення в коханні. Кого ж з них їй обрати? Хто з них найкращий? А, може, метка сваха Фекла ще не всіх їй показала?! А раптом вибереш якогось диявола в женихівській подобі… Ото біда буде! Все це є в комедії Миколи Гоголя. І є у виставі режисера Івана Уривського, котрий створив за мотивами класичної п’єси надзвичайну виставу, сповнену глибинної народної мудрості, метафористичну, образну, що вражає і хвилює, і спонукає до роздумів. Дійові особи та виконавці: Агафія — Марина Клімова Кочкарьов — заслужений артист України Яків Кучеревський Фекла — заслужена артистка України Ольга Петровська Женихи: Олександр Коваль, Микита Биканов, Вадим Головко, Костянтин Кириленко, Володимир Романко, Дмитро Цинковський, заслужений артист України Іван Цуркан Виставу ведуть Микола Данилюк, Наталя Петрова, Олена Фурманова

Дальше больше...


 
Чиполліно

ГдеКогда Цены
Оперный театр12:0035-230

Либретто Геннадия Рыхлова по сказке Дж. Родари «Приключения Чиполлино». Хореография заслуженного деятеля искусств России и Республики Бурятия, лауреата Государственной премии СССР Генриха Майорова.

Дальше больше...
Анонсы театров Одессы

 
Наполеон и Жозефина II

ГдеКогда Цены
Русский театр10 июня60-200

Все знают, что у великого французского императора Наполеона была большая любовь по имени Жозефина де Богарне. Но, оказывается, в его жизни была ещё одна Жозефина! Правда, историки старательно умалчивают об этом факте. Но театр молчать об этом не намерен! Мы поведаем Вам все веселые и пикантные подробности о непростых отношениях Наполеона Бонапарта с очаровательной корсиканкой Жозефиной Понтиу, внезапно появившейся на острове Святой Елены — последнем пристанище свергнутого императора. Вы убедитесь лично, что настоящая корсиканка – это практически одесситка! Ибо только одесситки и корсиканки способны так поставить на уши всё вокруг себя: приучить французских генералов ловить мышей, доить коз и охранять морковные грядки, сбить спесь с английского губернатора и научить самого Наполеона петь, танцевать и корчить рожи! А ещё вы узнаете тайну появления одного из самых знаменитых коньячных брендов! Ну и конечно, вы вновь убедитесь, что настоящая любовь побеждает всё и завоёвывает мир куда лучше наполеоновских армий!

Дальше больше...


 
Закат

ГдеКогда Цены
Русский театр11 июня60-200

Музыкальная драма из одесской жизни в 2-х актах

Отзывов: 24

Дальше больше...


 
Кайдаші

ГдеКогда Цены
Украинский театр12 июня40-200

За класичною повістю Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» можна вивчати життя, побут, звичаї та традиції українського народу минулих століть. Недарма ж сучасники називали цю повість «енциклопедією народознавства». Водночас порушені в ній проблеми та теми надзвичайно актуальні. В центрі вистави Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.В.Василька, як і в повісті, — родина Кайдашів. Це хроніка одної сім’ї, в якій трапляється все: свята і будні, сварки і примирення, суперечки між батьками і синами, між свекрухою і невістками. Кайдаші зіштовхуються з повсякденними проблемами буття, коли перетинаються поняття «моє» і «не моє». Хто б міг подумати, врешті-решт, що людей одної крові спроможна роз’єднати груша, котра розрослася на одному подвір’ї й перекинула свої гілки на друге?.. Сміх та гріх! — і в сучасному житті таке частенько трапляється. В вистава «Кайдаші» є все: соковиті народні характери, яскраві діалоги, українські обряди та звичаї, комедійні ситуації та трагічні непорозуміння…

Отзывов: 19

Дальше больше...


 
Эй ты, здравствуй!

ГдеКогда Цены
Русский театр12 июня200-200

ПРЕМЬЕРА "Эй ты, здравствуй!" в малом зале арт-фойе «ЭЙ ТЫ,- ЗДРАВСТВУЙ!» - чи можуть ці слова стати першим кроком до дружби? А до ненависті? А може до першого кохання? І чи можуть бути у дружби і любові перепони? Можливо, у вас вже є відповіді, але коли тобі 15 років і ти вперше з цим стикаєшся - відповідей ще немає. Наші герої будуть шукати відповіді, може і ви знайдете відповідь на свої питання в нашій виставі «ЭЙ ТЫ,- ЗДРАВСТВУЙ!"

Дальше больше...


 
Фікси ШОУ. Обережно, фіксики!

ГдеКогда Цены
Летний Театр. Горсад12 июня190-500

Що ви знаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісні і веселитися? Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім’ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими фіксиками! Сімка з Ноликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними… Фіксики із задоволенням граються з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксиспівки. Головне — це не потрапити на очі адміністратору залу, Умє Палатовнє! Адже вона не вірить в існування фіксиків… А ви хочете дізнатися, як Сімка з Ноликом впораються зі злюкою адміністратором, та пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов’язково приходьте на нове "Фікси ШОУ"! "Фікси ШОУ!" — інтерактивна вистава, яка дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це — єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму. На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі. Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков. Маленькі глядачі будуть у захваті! Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому). Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

Дальше больше...


 
«Одноклассники». Театр Верим Днепр

ГдеКогда Цены
Театр на Чайной12 июня40-150

«Однокласник - все одно що родич. Може, навіть більше». Так вважає переважна більшість дітей. І так вважали герої цієї реальної історії. У п'єсі розповідається про долю учнів одного з класів загальноосвітньої школи – поляків і євреїв – невеликого містечка на сході Польщі. Автор простежує їх біографії, починаючи з 20-х рр. минулого століття аж до сучасності. Герої разом навчаються, грають, дорослішають, щоб під час війни стати один для одного жертвами і катами.   без антракта Режисер-постановник: заслужений діяч мистецтв України - Володимир Петренко. вистава йде на українською мовою

Дальше больше...


 
Империя Ангелов

ГдеКогда Цены
Филармония13 июня220-550

Во всем мире имя французского писателя Бернарда Вербера означает только одно — шедевр! «Империя ангелов» - одна из 10 самых читаемых книг в мире, а ее тираж уже перешагнул за 10 млн. экземпляров. Вербера обсуждают на форумах, цитируют, делают по его книгам комиксы, изучают в школах и университетах.

Отзывов: 101

Дальше больше...

 
Анонсы театров Одессы
Украинский театр. Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василько
15 ноября: Vivienne Mort


Музкомедия. Одесский академический театр музыкальной комедии имени Михаила Водяного
28 октября: Сильні слабкі жінки


Театр на Чайной
23 октября: ПРЕМЬЕРА! По образу @ подобию
24 октября: Тайна семейства Рейвенскрофт
27 октября: Чеховские мотивы
28 октября: Наш городок
29 октября: Премьера! Паоло и Франческа
30 октября: Двое
31 октября: Премьера! «Идиот. День 1»


Одесская киностудия
30 октября: Одесский Halloween фестиваль
31 октября: Одесский Halloween фестиваль